Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Талановита ужгородка виготовляє унікальні авторські парфуми (ВІДЕО)

Талановита ужгородка виготовляє унікальні авторські парфуми (ВІДЕО)


16-11-2016, 19:12
Талановита ужгородка виготовляє унікальні авторські парфуми (ВІДЕО)
Молода ужгородка Ксенія Гошовська створює парфуми, які не схожі на будь-які інші. Незважаючи на те, що майже 10 років жінка працює у юриспруденції, все ж таки парфумерія – це улюблена справа всього життя.

Авторка унікальних ароматів розповідає:

"Із чого вони складаються? Візьмемо просте – шоколад мій улюблений. Він зроблений на основі мигдалевого масла. Вона найчистіше і розкриває інші аромати, масла. Тут є спеціальні витяжки ванілі і шоколаду, є ванільне масло. Шоколад він вередливий, важко лягає на шкіру, любить одяг. Цей аромат капризний, тут велика консистенція масел. У інших це 30-40% іде масел".

Парфуми Ксенії Гошовської – спиртові, робляться на основі натуральних інгредієнтів та ефірних масел. Компоненти не викликають алергії, на шкірі тримаються протягом 4-5 годин, на одязі – до прання.

Наразі аромати Kaya з’являються у невеличкій домашній лабораторії. Працювати над створенням парфумів дівчина може не більше трьох годин поспіль – потім нюх втомлюється. У майбутньому Ксенія планує відкрити невеличку студію-крамницю: щось затишне, тепле та сімейне.

Зараз Ксенія Гошовська працює над створенням нових яскравих та свіжих ароматів, із фруктовими літніми нотами. Вона переконана: не важливо, яка погода за вікном, створити позитивний настрій можна теплою компанією та цікавим парфумом.

Докладніше про творця унікальних жіночих візитівок-ароматів дивіться в сюжеті Ужінформ.


Вернуться назад