Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Міноборони: спецслужби РФ активізували спроби деморалізувати українських бійців у зоні АТО

Міноборони: спецслужби РФ активізували спроби деморалізувати українських бійців у зоні АТО


14-11-2016, 18:52
Міноборони: спецслужби РФ активізували спроби деморалізувати українських бійців у зоні АТО
Російські спецслужби останнім часом активізували спроби підірвати моральний дух українських бійців у зоні АТО, організувавши масову розсилку їм СМС із закликом не виконувати свій військовий обов’язок.

Про це повідомили в Управлінні комунікацій та преси Міністерства оборони України.

«Військовослужбовцям Збройних сил та інших військових формувань, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції, з невідомих номерів надходять короткі повідомлення з закликами не виконувати свій військовий обов’язок.

Подібні СМС-повідомлення надходять і родинам військовослужбовців», - йдеться в повідомленні. Зазначена активність спецслужб Росії співпадає з початком реалізації плану Кремля щодо заходів дестабілізації ситуації в України, додали в Міноборони.

Як повідомляв УНІАН, 11 листопада в СБУ заявили, що Кремль розробив план дестабілізації ситуації в Україні, щоб добитися дострокових виборів і зміни зовнішньополітичного курсу країни.

За даними СБУ, активні дії повинні початися 15 листопада на акції протесту банківських вкладників. З 17 листопада акцент протестних акцій планується змістити на питання підвищення тарифів. Так званий протест повинен перерости у блокування урядових структур і супроводжуватися розширенням вимог до влади.

При цьому, за даними СБУ і Служби зовнішньої розвідки, російські «сценаристи» планують масові заворушення.

Вернуться назад