Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Мукачівець незаконно заволодів коштами на суму 180 тисяч гривень

Мукачівець незаконно заволодів коштами на суму 180 тисяч гривень


14-11-2016, 16:39
Мукачівець незаконно заволодів коштами на суму 180 тисяч гривень
Ошуканими залишилися 14 осіб, серед яких не тільки закарпатці, а й мешканці інших областей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

39-річний мукачівець під приводом влаштування на роботу за кордон ошукав 14 громадян на загальну суму 180 тисяч гривень. Поліція за всіма фактами проводить розслідування. Суд обрав для шахрая запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

У квітні цього року до Мукачівського відділу поліції із заявою звернувся 34-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що на початку січня 39-річний мукачівець взяв в заявника гроші, начебто за працевлаштування в Швеції. Однак, обіцянки чоловік не виконав та грошей не повернув.

В ході досудового розслідування працівники поліції дізналися, що впродовж декількох місяців 39-річний мукачівець привласнив собі грошові кошти ще й інших громадян, яким також обіцяв працевлаштування за кордоном. Зрозуміло, що жодних документів він не виготовляв та грошей не повернув.

-За попередніми даними злочинець ошукав 14 громадян, серед них є мукачівці, а також мешканці міст Суми, Чернівці, Черкаси та Київ. Внаслідок таких шахрайських дій мукачівець незаконно заволодів коштами на загальну суму 180 тисяч гривень,- коментує старший слідчий Мукачівського відділу поліції Артур Черенков, який проводить досудове розслідування по даних фактах.

Наразі поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 та 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Щодо підозрюваного суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Розслідування триває і надалі.
Вернуться назад