Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Перекритий кордон: на Закарпатті залишаються заблокованими два пункти пропуску

Перекритий кордон: на Закарпатті залишаються заблокованими два пункти пропуску


13-11-2016, 10:07 Вчора, 12 листопада, водії-"пересічники" розпочали акцію протесту, метою якої є домогтися збільшення терміну транзиту на ввезення транспортних засобів на територію України. Заблоковано під'їзди до пунктів пропуску “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною та “Солотвино” на кордоні з Румунією

Перекритий кордон: на Закарпатті залишаються заблокованими два пункти пропуску


Під'їзди до пунктів пропуску “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною та “Солотвино” на кордоні з Румунією залишаються заблокованими власниками автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це УНН повідомила речниця ГУ НП у Закарпатській області Анна Дан.

Кілька десятків “пересічників” учора, 12 листопада, залишили свої авто на проїжджій частині, чим унеможливили проїзд до пунктів пропуску. Вчора ввечері учасники акції розпалили вогнища, поставили намети і навіть почали готувати їжу, чим дали зрозуміти, що їхній протест буде тривалим.

На місцях проведення акції протесту проти умов “пересічки” постійно чергують правоохоронці, які забезпечують там громадський порядок.

Нагадаємо, Ужгородською місцевою та Тячівською місцевою прокуратурами здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом блокування транспортних комунікацій (ч.1 ст.279 КК України).

Перекритий кордон: на Закарпатті залишаються заблокованими два пункти пропуску

Вернуться назад