Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 10 листопада

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 10 листопада


10-11-2016, 14:36 Сьогодні в Ужгороді продовжують капітальний ремонт на Закарпатській, також ремонтують покрівлі відновлюють лінію вуличного освітлення.

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 10 листопада


Сьогодні, 10 листопада, в Ужгороді фірма «КБК» продовжує капітальний ремонт із розширенням проїжджої частини на вулиці Закарпатській. Про це повідомила прес-служба міськради.

На Підгірній викладають ФЕМ-плиткою тротуари, а на Собранецькій – бордюри.

Покрівлі ремонтують за адресами: площа Ш. Петефі,15. Маресьєва, 1а, Минайській, 8 Собранецькій, 45, пр. Свободи, 55, Театральній, 15 та 4, Б. Хмельницького, 3, Перемоги, 157

Проводять також капремонт на внутрішньоквартальних територіях: вул. Щедріна, 38, площа Б. Хмельницького (планування території, влаштування сходів), вулиця Легоцького, 76-78 (викладення бруківки, заміна люків, підготовка до асфальтування), Тлехаса, 79, Володимирська, 63 (облаштування тротуарів).

На Заньковецької,17 роблять капремонт водогону та каналізації.

Працівники підприємства «УжАгромікс» садять шаровидні липи на вулиці Мукачівській, а «Закарпателектробуду» – відновлюють лінію вуличного освітлення на Мукачівській, Українській, у провулку Шевченка.


Вернуться назад