Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді патрульні виявили підроблене військове посвідчення (ФОТО)

В Ужгороді патрульні виявили підроблене військове посвідчення (ФОТО)


10-11-2016, 11:15 Вчора, 9 листопада близько опівдня екіпаж ужгородських патрульних отримав звернення інформаційного характеру на вулицю Декабристів.

В Ужгороді патрульні виявили підроблене військове посвідчення (ФОТО)


Діставшись потрібної адреси, патрульні виявили біля одного з під’їздів багатоповерхівки чоловіка, який перебував у безпорадному стані та мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Для встановлення особи полісмени запитали у громадянина документи, на що останній, назвавши ім’я та дату народження, пред’явив посвідчення з Управління персонального штабу військової частини. Перевіривши дані у посвідчені патрульні з’ясували, що інформація названа громадянином та зазначена у посвідченні не співпадає, а отже у полісменів виникли підозри щодо підробки документів.

Згодом чоловік зізнався правоохоронцям, що посвідчення належить його синові, а він замінив фото на своє. В діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

Після освідування в обласному наркодиспансері громадянина доставили в Ужгородський міськвідділ для надання пояснень та з’ясування обставин. Справою займаються слідчі, повідомили в УПП Ужгорода та Мукачева.

В Ужгороді патрульні виявили підроблене військове посвідчення (ФОТО)

Вернуться назад