Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > "Можу приїхати сам поуправляти": Гройсман насварив керівника мукачівського соцзахисту (ВІДЕО)

"Можу приїхати сам поуправляти": Гройсман насварив керівника мукачівського соцзахисту (ВІДЕО)


8-11-2016, 18:55 "Можу приїхати сам поуправляти": Гройсман насварив керівника мукачівського соцзахисту (ВІДЕО)Мукачево займає останнє місце в області за призначенням житлових субсидій. У всіх районах та містах обласного значення Закарпаття управління соціального захисту населення вчасно опрацьовують 100 відсотків особових справ сімей, які можуть отримати субсидію, проблеми виникають тільки в Мукачеві. Незадовільна робота міського управляння соцзахисту ставала предметом розгляду Мінсоцполітики та облдержадміністрації. Минулого місяця Геннадій Москаль своїм розпорядженням рекомендував Мукачівській міськраді до 10 жовтня забезпечити 100-відсоткове опрацювання особових справ щодо призначенню населенню субсидій за травень – вересень цього року. Однак станом на 20 жовтня в Мукачеві опрацьовано тільки 38 відсотків справ за заявами липня.

Натомість розгляд справ за серпень і вересень навіть не розпочато. У результаті маса мешканців Мукачева досі не знає, чи отримують житлові субсидії. По всіх інших містах обласного значення та районах Закарпаття особові справи щодо призначення субсидій за липень – вересень опрацьовані на 100 відсотків - про це раніше повідомлялося на сайті Г. Москаля.

Сьогодні ж, на селекторній нараді з питань реалізації програми житлових субсидій під головуванням прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана знову підняли проблемне питання виплати субсидій у Мукачеві.

На запитання прем'єр-міністра, яка допомога потрібна для вирішення цієї важливої проблеми, представник міського управляння соцзахисту Наталія Зотова повідомила, що їм не вистачає програміста для перенесення баз.
"Буде у вас завтра програміст, я можу і мера вам прислати, можу приїхати сам поуправляти" - відповів В. Гройсман
Деталі на відео:

Вернуться назад