Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Мешканців та гостей Закарпаття попереджають про значне погіршення погодних умов

Мешканців та гостей Закарпаття попереджають про значне погіршення погодних умов


6-11-2016, 09:10
Мешканців та гостей Закарпаття попереджають про значне погіршення погодних умов


Цими вихідними територією Закарпаття пройдуть сильні зливи, що можуть спричинити одразу кілька небезпек для населення.

6-7 листопада по території Закарпатської області та в гірських районах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей очікуються дуже сильні дощі, пориви вітру 15-20 м/с, у високогірних районах Карпат 25-30 м/с.

ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогимидеревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

В Карпатах існує загроза утворення селевих потоків.

Окрім того, у зв’ язку з очiкуваними сильними та дуже сильними дощами, 6-8 листопада на річках басейнів Західного Бугу, Прута, Сіреті очікується підвищення рівнів води на 0,3-1,0 м; Сяну, Дністра (Львівська, Івано- Франківська обл.) - на 0,5-1,5 м без загрози негативних наслідків.

Більша амплітуда підйому рівнів очікується на річках Закарпаття (з можливим початковим виходом води на заплаву та формуванням значного місцевого стоку):

- на Вехній Тисі та в верхніх і середніх течіях притоків р.Тиса 1,0-1,5 м;

в нижніх течіях притоків р.Тиса - 1,5-2,.5 м;

- на ділянці р.Тиса В.Бичків - Вилок - 2,0-3,0 м;

- в нижніх течіях річок Боржава, Латориця та Стара - 2,5-3,5 м.

Мешканців та гостей Закарпаття попереджають про значне погіршення погодних умов

Вернуться назад