Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Небезпечна знахідка: в Ужгороді біля банку виявили вибухівку (ФОТО)

Небезпечна знахідка: в Ужгороді біля банку виявили вибухівку (ФОТО)


3-11-2016, 16:04 Сьогодні, 3 листопада, робітники біля будівлі одного з банків, виявили підозрілий предмет, схожий на вибухівку.

Небезпечна знахідка: в Ужгороді біля банку виявили вибухівку (ФОТО)


Як повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області, 3 листопада о 10:20 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття поступило повідомлення, що в м. Ужгород на вул. Минайській виявлено невідомий предмет, котрий зовні схожий на мінометну міну. Його знайшов один з будівельників, які проводили роботи на прибудинковій території.

Прибувши до місця виклику, сапери аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Закарпатській області ідентифікували дану знахідку як мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни. Її було вивезено та знищено шляхом підриву у спеціально відведеному для цього місці.

Рятувальники застерігають: у разі виявлення ВНП треба негайно повідомляти про це за номером «101» або «102». Категорично забороняється навіть торкатися його, пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом. Не можна здійснювати на вибухонебезпечну знахідку звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до таких впливів.

Небезпечна знахідка: в Ужгороді біля банку виявили вибухівку (ФОТО)

Вернуться назад