Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > СБУ викрила закарпатських прикордонників, які сприяли фіктивному перетину кордону

СБУ викрила закарпатських прикордонників, які сприяли фіктивному перетину кордону


1-11-2016, 09:49
СБУ викрила закарпатських прикордонників, які сприяли фіктивному перетину кордону
Про це повідомляє УСБУ у Закарпатській області. Військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону, які за гроші вносили недостовірні відомості про перетин державного кордону іноземцями, викрила Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою.

Прикордонники мали доступ до бази даних контролю виїзду/в’їзду в Україну та за окрему плату надавали незаконні «послуги» іноземним громадянам, які не хотіли особисто перетинати державний кордон для продовження терміну легального перебування в нашій державі.

Зловмисники отримували паспорти від клієнтів однією з кур’єрських служб доставки з різних регіонів України та вносили до бази даних фіктивні відомості про нібито перетин іноземцями державного кордону.

Правоохоронці затримали хабарників на робочому місці після внесення недостовірних відомостей про виїзд та в’їзд в Україну громадянина однієї з країн Європи.

Під час обшуків у затриманих оперативники СБУ вилучили іноземний паспорт та понад 11 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 та ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Одному з фігурантів уже оголошено про підозру.

Досудове розслідування триває, - повідомляє УСБУ у Закарпатській області.
Вернуться назад