Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > ”Відкривай Україну”: закарпатські школярі мають змогу покращити умови навчання і стати активними

”Відкривай Україну”: закарпатські школярі мають змогу покращити умови навчання і стати активними


1-11-2016, 10:05
”Відкривай Україну”: закарпатські школярі мають змогу покращити умови навчання і стати активними
Рівно тиждень залишається до завершення реєстрації на проекті. Минулого року він діяв у Луганській та Донецькій областях, тепер покращити навчальні умови можуть команди шкіл із різних куточків України.

Помітним є факт, що в Закарпатській області участь школярів у проекті є доволі пасивною.

Про "Відкривай Україну" "Закарпатському кореспонденту" розповіла Анна Мелеганич, координатор проекту на Закарпатті:

"Основною метою є дати можливість учням стати свідомими громадянами. Участь можуть взяти представники всіх шкіл (учні 7-11 класів) в містах із населенням від 10 000 до 250 000 осіб. Вийнятком є обласні міста. Команда складається з 15 людей. Вийшовши на загальнообласний рівень, команди у травні 2017 року візьмуть участь у фестивалі проекту, а також матимуть можливість отримати цінні призи. Загальнонаціональний рівень передбачає навчання 24 команд із викладачами Києво-Могилянської Бізнес Школи. Три найкращі команди проходитимуть стажування за кордоном".


Реєстрація учасників у проекті "Відкривай Україну" індивідуальна і завершується 7 листопада. Після цього учні зустрінуться з міським координатором проекту, аби обговорити подальшу участь. Командам потрібно буде зробити відеопрезентацію свого проекту. На рівні школи, міста формуватимуться комісії, які визначатимуть кращих.

Однак пізніше зазначеної дати реєстрація буде неможливою. Участь у "Відкривай Україну" - відмінна можливість для розвитку територіальних громад, міст, а також шанс підлітків власноруч змінювати світ навколо себе на краще. Поспішайте!

Докладніше про правила участі читайте на офіційному сайті проекту.


Закарпатський кореспондентВернуться назад