Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Двоє сусідів-закарпатців видурювали гроші у жителів Львівської області

Двоє сусідів-закарпатців видурювали гроші у жителів Львівської області


24-10-2016, 12:49 Шахраї розмістили на інтернет-сайті оголошення про продаж товарів. Знайшли покупців, ті переказали кошти, а товару не отримали. Потерпілі звернулися до Кіберполіції Закарпаття.

Двоє сусідів-закарпатців видурювали гроші у жителів Львівської області


Мешканцям Мукачівського району їх спільний знайомий розповів, що в Україні шахраїв рідко ловлять правоохоронці, а їх злочинні дії лишаються безкарними. Чоловіки повірили цій недостовірній інформації та розпочали власну справу з видурювання коштів через Інтернет.

24-річний житель Чинадієва розмістив на відомому в Україні сайті оголошення про продаж дитячих речей, а його 25-річний сусід у соцмережах публікував повідомлення про продаж посуду. Обоє чоловіків знайшли покупців у Львівській області, ті переказали кошти шахраям, але товар не отримали. Потерпілі внаслідок незаконної торгової операції одразу звернулися до Кіберполіції Закарпаття.

Особи шахраїв було встановлено. Щодо одного суд визначив мірою запобіжного заходу особисте зобов’язання про явку за першим викликом, щодо другого – домашній арешт, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Начальник Мукачівського відділення поліції Олександр Боднарчук звертається до громадян з проханням бути обачними при замовлені товарів через Інтернет.

«В Україні стали непоодинокими випадки шахрайства при онлайн-покупках. Навіть на спеціалізованих для цього порталах, де вживаються заходи безпеки від таких злочинних дій, недобросовісним продавцям вдається обманювати людей. Якщо продавець з того ж міста, що і покупець, то варто оплачувати товар після його перевірки, якщо ж торгівля ведеться між людьми з інших областей – потрібно обов’язково користуватися доставкою з післяоплатою, для цього в Україні діють спеціалізовані та перевірені поштові сервіси. Якщо ж хтось став жертвою шахраїв – потрібно якнайшвидше звертатися до кіберполіції. На Закарпатті про інтернет-злочинців можна заявити за адресою: м. Ужгород, вул. Можайського, 3а або за тел. (0312)-67-31-90, 066-392-18-87», – розповів Олександр Боднарчук.


Вернуться назад