Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті вогнеборці врятували житловий будинок від пожежі (ФОТО)

На Закарпатті вогнеборці врятували житловий будинок від пожежі (ФОТО)


24-10-2016, 10:23 Сьогодні, 24 жовтня о 01:17 до виноградівських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у надвірній споруді (сараї), що на вулиці Миру в селі Карачин. Сповістив про це за номером 101 власник відповіного дворогосподарства.

На Закарпатті вогнеборці врятували житловий будинок від пожежі (ФОТО)


Для ліквідації на місце було направлено чергове відділення 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів та вогнеборців місцевої пожежної команди смт Вилок.

На момент прибуття рятувальників, вогнем була охоплена значна частина надвірної споруди, а масштаби пожежі невпинно більшувались, адже всередині зберігалось сіно та інші господарчі речі. До того ж існувала ймовірність перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок.

Усі зусилля пожежних-рятувальників були кинуті на те, аби загасити пожежу у надвірній споруді та врятувати житловий будинок власників від вогню. О 01:50 вогнеборці локалізували пожежу, а о 04:15 повністю ліквідували її.

Завдяки злагодженим діям вогнеборців житловий будинок, сільськогосподарських тварин та мотоцикл з коляскою було врятовано.

Пожежею знищено перекриття на площі 50 кв.м, тона сіна, 5 поросят. Також частково пошкоджено 15 кв.м.перекриття, та частину господарчого майна, що знаходились в сараї.

Причина пожежі встановлюється, але ймовірніше за все загорання виникло через коротке замкнення електромережі.

Збитки встановлюються. Травмованих і загиблих на пожежі не було, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

На Закарпатті вогнеборці врятували житловий будинок від пожежі (ФОТО)

Вернуться назад