Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > У Держприкордонслужбі прокоментували затримання групи нелегалів на Закарпатті (ВІДЕО)

У Держприкордонслужбі прокоментували затримання групи нелегалів на Закарпатті (ВІДЕО)


23-10-2016, 11:40 У Держприкордонслужбі прокоментували затримання групи нелегалів на Закарпатті (ВІДЕО)Сьогодні вранці прикордонний наряд відділу «Косине» Мукачівського загону затримав трьох нелегалів – громадян Камеруну, Кот-д Івуару та Гвінеї. Двоє із порушників не мали жодних документів, ще один мав посвідку на проживання в Україні. Наразі щодо затриманих також тривають фільтраційні заходи.

Окрім того, прикордонники Мостиського загону 9 осіб виявили сьогодні вночі неподалік н.п. Малнів Львівської області в результаті відпрацювання інформації, що надійшла від оперативних підрозділів.

Порушників зупинили під час подолання ними загороджувального паркану, за 10 метрів від кордону. Серед нічних подорожувальників було 5 дорослих та 4 дітей. Двоє чоловіків, жінка та двоє дітей мали документи громадян Туреччини. Ще один чоловік та жінка і двоє дітей – громадян Вірменії. Усі затримані потрапили в Україну законним шляхом, однак далі, ризикуючи у холодну пору життям маленьких дітей, вирішили перейти кордон через ліси, в обхід пунктів пропуску.

Групу осіб доставлено у відділ прикордонної служби, де їм запропоновану гарячі напої. На порушників складено протоколи за ч. 2 ст.204-1 КУпАП. Зараз з’ясовуються обставини їхньої незаконної подорожі.


Вернуться назад