Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини > Український плавець виборов два «золота» на VII етапі Кубка світу з плавання

Український плавець виборов два «золота» на VII етапі Кубка світу з плавання

22-10-2016, 20:35 Український плавець Михайло Романчук виборов дві золоті медалі на VII етапі Кубка світу з плавання в Сінгапурі, повідомляє офіційний сайт змагань.

Романчук подолав 1500-метрівку вільним стилем за 14 хвилин 15,49 секунд. Він на 15 секунд випередив спорстменів з Угорщини та Японії, що посіли друге та третє місце, передає "Громадське".

Друге «золото» українець виборов на 400-метрівці вільним стилем.

Також у другий день змагань бронзовим призером на 100-метрівці на спині стала українська плавчиня Дарина Зевіна.

VII етап Кубка світу з плавання пройде 25-26 жовтня в Токіо.

Нагадаємо, у перший день VII етапу Кубка світу з плавання в Сінгапурі українська плавчиня Дарина Зевіна здобула «срібло» та «бронзу».