Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородська та словацька гімназії підписали новий договір про співпрацю (ФОТО)

Ужгородська та словацька гімназії підписали новий договір про співпрацю (ФОТО)


21-10-2016, 15:32 Ужгородська Лінгвістична гімназія імені Тараса Шевченка та гімназія імені Павла Горова зі словацьких Михайлівців підписали новий договір про співпрацю. Колись навчальний заклад із Ужгорода співпрацював із цим закладом, однак термін дії попереднього договору завершився.

Ужгородська та словацька гімназії підписали новий договір про співпрацю (ФОТО)


Як повідомляє прес-служба міськради, для підписання угоди до Ужгорода приїхав директор гімназії імені Павла Горова Рудольф Гедомський та його заступник Катаріна Олшавова. Гостей познайомили із навчальним закладом, влаштувавши невеличку екскурсію та розказавши про історію створення, поділилися з планами на майбутнє.

Завітав на зустріч і міський голова Богдан Андріїв, який зазначив, що Ужгород та Михайлівці поєднують довготривалі дружні відносини - 15 років тому був підписаний договір про побратимство між містами. І в Ужгороді раді кожному візиту гостей зі Словаччини. Богдан Євстафійович подякував словацьким друзям та висловив сподівання, що співпраця буде корисною і для педагогів, і насамперед для школярів обох навчальних закладів.

Як розповіла директор ужгородської Лінгвістичної гімназії Любов Попович, метою співпраці є найперше навчання школярів за обміном, а також їх участь у спільних освітніх, культурних та спортивних проектах, обмін досвідом між педагогами тощо.

До речі, крім обов'язкових для вивчення іноземних мов англійської та німецької, учні ужгородської лінгвістичної гімназії мають можливість вивчати і словацьку мову, адже в закладі діє спеціальний гурток.

Ужгородська та словацька гімназії підписали новий договір про співпрацю (ФОТО)

Вернуться назад