Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті зафіксовано міграційний приріст

На Закарпатті зафіксовано міграційний приріст


21-10-2016, 10:03
На Закарпатті зафіксовано міграційний приріст
Про це повідомляє Prozahid із покликанням на Наталію Яцкулич, начальника відділу аналізу даних демографічної та соціальної статистики Головного управління статистики.

У Закарпатської області за серпень 2016р. міграційними потоками було охоплено 665 осіб, зокрема прибуло – 362, а вибуло 303 особи, що зумовило міграційне зростання в кількості 59 осіб.

У межах області переміщувались 458 осіб, між регіонами України – 175 осіб, 31 особа – між Закарпаттям та іншими країнами. Найбільші міграційні зміни відбуваються за рахунок зовнішньої міграції. Її складовими є міждержавний та міжрегіональний обмін.

За серпень поточного року із Закарпатської області за межі країни вибуло 28 міждержавних мігрантів. Центрами еміграції громадян області залишаються: Угорщина – 19 осіб, Чехія – 3 особи, Австрія – 2 особи. Еміграція в ці країни призводить як до кількісних, так і до якісних втрат населення, оскільки область залишають особи працездатного віку із високим професійним потенціалом.

У межах України найбільш активний рух населення спостерігався, як і в попередні роки, між такими регіонами: Львівською областю – 31 особа, Івано-Франківською – 14 осіб, м.Київ – 12 осіб, Донецькою – 10 осіб та Житомирською – 10 осіб. У зв’язку із ситуацією в Україні із тимчасово окупованої території АР Крим та м.Севастополь в область прибула 1 особа.

Загалом міграційне зростання зафіксовано в Ужгородському, Іршавському, Рахівському, Свалявському, Воловецькому районах та у м.Чоп. В інших містах та районах зафіксований відтік населення.


Вернуться назад