Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Українці зможуть заплатити за тепло через півроку: умови розстрочки

Українці зможуть заплатити за тепло через півроку: умови розстрочки


20-10-2016, 09:30
Українці зможуть заплатити за тепло через півроку: умови розстрочки
Кабінет міністрів України затвердив правила оформлення розстрочки для оплати послуг центрального опалення. Постанова №422 на засіданні Кабміну представив глава Національної комісії, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитро Вовк.

“Для зниження фінансового навантаження на споживачів комунальних послуг, а саме центрального опалення, які не є субсидіантами, розроблено спеціальну постанову”,
– зазначив чиновник.

“Споживач повинен вчасно оплатити 50%. Решту суми він може оплатити рівномірно протягом квітня-вересня вже наступного року, тобто до початку наступного опалювального сезону.


“Заява має стандартну форму, для того щоб на місцях її можна було зручно заповнювати”, – зазначив Дмитро Вовк.

Водночас за словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, касові розриви будуть компенсовані. “Тут немає проблем. Ми розуміємо, які касові розриви матимуть ТКЕ, “Нафтогаз” і як ці касові розриви компенсувати. На наступному засіданні буде прийнято низку постанов для компенсації”, – заявив глава Кабміну.

Джерело
Вернуться назад