Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді в приватний дачний будинок проникли невідомі особи

В Ужгороді в приватний дачний будинок проникли невідомі особи


19-10-2016, 18:35
В Ужгороді в приватний дачний будинок проникли невідомі особи
18 жовтня близько 9-ї години вечора ужгородські патрульні отримали завдання на вулицю Далеку. В повідомлення йшлося про те, що в приватний дачний будинок проникли невідомі особи.

Оперативно діставшись потрібної адреси, де на них вже чекала заявниця, полісмени з’ясували, що у сусідній будинок ,в якому наразі ніхто не проживає, проникли двоє чоловіків і перебувають там деякий час.

Патрульні зв’язались з власником та оглянули домогосподарство. В середині приміщення знаходилось двоє чоловіків, які повідомили правоохоронцям, що кімнату вони винаймають у власника, хоча останній факт здачі в оренду житла заперечив.

Підозрілих громадян затримали та доставили в Ужгородське відділення поліції. В діях чоловіків вбачаються ознаки кримінального правопорушення.
Пам’ятайте, приватне житло, так само як і будь-яка приватна власність є недоторканим. Право на недоторканість житла та іншого володіння гарантується Конституцією України.
Вернуться назад