Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Потужна трава від 6-ти різних проблем з очима

Потужна трава від 6-ти різних проблем з очима


16-10-2016, 20:58 Трава, яка виникла в середземноморському регіоні Південної Італії, Алжіру і Тунісу була відома як петрушка. Багато людей використовують її в їжу як прянощі, але ви знаєте про її користь для здоров'я?
Потужна трава від 6-ти різних проблем з очима

Вона містить багато поживних речовин, таких як: вітаміни А, K, З, Е, B6, B12, кальцій, залізо, магній, марганець, калій, цинк.
Вітаміни, мінерали і антиоксиданти, знайдені в петрушці, допомагають зміцнити імунну систему. Вміст вітаміну А допомагає захистити поверхню очей, тримаючи їх у вологому стані. Коли вітамін А у поєднанні з іншими антиоксидантами, він може понизити ризик розвитку вікової макулярної дегенерації. Їжа, багата бета-каротином, такі як шпинат і морква ще корисніші у поєднанні з петрушкою.

Інші каротиноїди в петрушці - лютеїн і зеаксантин - є з'єднання, які захищають від ушкодження очей, яке викликаними екологічними джерелами, такими як УФ-впромінювання. Ці два каротиноїди, як відомо, знижують ризик розвитку катаракти, тоді як лютеїн гальмує біологічні процеси, які поступово руйнують сітківку ока.

Петрушка також має сечогінну дію, яка допомагає контролювати різні захворювання, такі як камені в нирках, інфекції сечовивідних шляхів і каменів жовчного міхура, разом з протизапальними властивостями, які лікують зубний біль, забиття, укуси комах і інші причини запалення, включаючи ревматоїдний артрит.

Ефірні олії, які містяться в петрушці, - особливо міристицин - інгібірують утворення пухлин, захищаючи від ушкодження клітин від окислення. Петрушка також підтримує здорове серце, допомагає в підтримці міцних і здорових кісток, і навіть може бути використана, щоб допомогти регулювати рівень цукру в крові у тих, хто страждає від діабету.

Свіжа зелень петрушки краща, ніж суха форма трави. Вона має бути темно-зеленого кольору, і свіжа. Уникайте зів'ялого листя і жовтий кольори листя.

Цілющі напої для здоров'я очей:


Усі інгредієнти подрібнюємо у блендері з невеликою кількістю води (200-250мл). Якщо якогось компонента немає, можна без нього або замінити іншим, можна також брати тільки 3-4 додавання до соку. Головний інгредієнт ПЕТРУШКА!

1. Кон'юнктивіт:

Кон'юнктивіт - інфекція, викликана вірусом або бактеріями, яких викликає біль, роздратування і червоність очей.

Сік: петрушка+голубика+яблука+цикорій+шпинат+ селера.

2. Ретинопатія: цукровий діабет дає ускладнення, яке викликає прогресивне ушкодження сітківки.

Сік: петрушка+топінамбур+спаржа+шпинат+імбир+буряк+селера+малина+пирій+ морква+гарбуз+ пора+ часник + капуста.

3. Глаукома: умова, яка призводить до ушкодження зорового нерва ока і цей стан погіршується з часом.

Сік: петрушка+огірок+морква+редис+селера+малина+редька+капуста+буряк+яблука+сливи.

4. Переродження макули: погіршення макули, яка є невеликою центральною областю сітківки, що приводить до затьмарення зору.

Сік: петрушка+малина+яблука+брокколі+солодкий перець+ зелень.

5. Переродження сітківки: стоншування периферії сітківки, які можуть вплинути на периферичний зір.

Сік: петрушка+морква+яблука+шпинат+пора+імбир+буряк+капуста+виноград+селера+лимон+малина+пирій.

6. Мушки в очах: розділення сітківки, яка викликає невеликі хмари або темні плями, плаваючі у полі зору помутніння у вигляді плям, ниток, мушок, які краще всього видно на світлому фоні і у своєму полі зору.

Сік: петрушка+селера+пастернак+буряк+часник+яблука+малина+морква.

Джерело
Вернуться назад