Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Закарпатські каратисти привезли зі світового чемпіонату три "бронзи" (ФОТО)

Закарпатські каратисти привезли зі світового чемпіонату три "бронзи" (ФОТО)

13-10-2016, 08:04
7-9 жовтня в Болгарії відбувся масштабний спортивний захід, у якому взяли участь майже 4 десятки країн. Україну представила збірна, до складу якої ввійшли жителі Одеської та Закарпатської областей.

Зокрема закарпатські спортсмени достойно представили країну, завоювавши три бронзові нагороди.

Так, у категорії 8-9 років наша дитяча команда у складі Катерини Тараканової та Миколая Маслигана з Мукачева, а також Анастасії Новоженіної з Ізмаїлу посіла 3 місце в командному ката мікс.

Також відзначився тренер команди Роман Маслиган, завоювавши у парі з Володимиром Медведєвим 3 місце в командному куміте серед ветеранів.

Одесити також спромоглися завоювати золото чемпіонату в ката та срібло в куміте (у цих категоріях знову відзначилась Анастасія Новоженіна).

Крім участі у змаганнях, спортсмени з України мали можливість взяти участь у навчально-атестаційному семінарі, який проводив майстер з Шотокан карате-до з Японії – Като Садошіге (володар 9 дану IJKA).

Приємним подарунком для української команди було запрошення нашим тренерам взяти участь у обслуговуванні Чемпіонат світу якості суддів. Роман Маслиган, крім того, здав атестаційний іспит на міжнародну категорію рефері, яка, в подальшому, надає можливість обслуговувати турніри міжнародного рівня з Шотокан карате-до, зокрема Чемпіонат Європи 2017 року, який має відбутися навесні в Сербії, та Чемпіонат світу 2017 року в Угорщині.

Болгарія подарувала нашим спортсменам багато вражень та емоцій: купання у морі, вечірні прогулянки містом у вільний час від змагань, тренування на березі моря.

Наразі спортсмени готуються до відкритого осіннього чемпіонату Закарпатської області з Шотокан карате-до, що відбудеться вже у середині листопада 2016 року.