Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Розбите дорожнє покриття в с.Довге запланували капітально відремонтувати в 2017 році

Розбите дорожнє покриття в с.Довге запланували капітально відремонтувати в 2017 році


12-10-2016, 13:04 Цього року на ремонт автодороги «Перечин – Свалява – Довге» в межах с.Довге, що на Іршавщині, було заплановано 6,6 мільйона гривень, у тому числі 6 мільйонів – із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) і 600 тисяч – із місцевих бюджетів.

Розбите дорожнє покриття в с.Довге запланували капітально відремонтувати в 2017 році


Оскільки ДФРР виділив тільки половину запланованої суми – 3 мільйони гривень, ремонтні роботи вдалося зробити частково. 5-кілометровий відрізок дороги – від церкви в с.Довге в бік Липецької Поляни (Хустський район) – так і залишається в жахливому стані.

Можливості проведення ремонту наступного року розглянув Геннадій Москаль у ході робочої поїздки на Іршавщину.

– Ямковий ремонт тут робити нереально, оскільки асфальтного покриття практично не залишилося, – зазначає голова ОДА. – Потрібен капітальний ремонт, у тому числі заміна розбитого водовідведення, яке встановлювали ще за часів Австро-Угорщини. Цієї осені починати роботи не можна – немає ні коштів, ні погодних умов. Тому плануємо провести капітальний ремонт від Довгого до Липецької Поляни наступного року. Сільські голови отримали доручення підготувати необхідну проектно-кошторисну документацію, а поки що дорожнє покриття вирівняють за допомогою грейдера.
Вернуться назад