Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Стартував чемпіонат Закарпатської області з баскетболу

Стартував чемпіонат Закарпатської області з баскетболу

11-10-2016, 15:41 В Ужгородському спорткомплексі «Юність» 9 жовтня відбувся перший тур Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд.

У стартовій грі зустрілись БК «Ракошино» та СОК ДЮСШ «Мукачево».

Усю гру «Ракошино» вигравали в 10-15 очок, але молоді мукачівці в останні секунди зустрічі зуміли перевезти гру в овертаймі, в якому лише заступ при спробі триочкового кидка на останній секунді гри завадив перевезти гру в другий овертайм. 57:56 на користь ДЮСШ «Мукачева».

У другій грі минулорічні чемпіони БК «Ужгород» приймали БК «Мукачево». З перших секунд ужгородці заволоділи ініціативою і виграли першу чверть з рахунком 19:6. У другій чверті відбувалось теж саме: ужгородці перегравали мукачівців за всіма компонентам гри і на перерву пішли з рахунком 43:28. Після перерви тренер ужгородців дав відпочити своїм лідерам і впевнено довів гру до перемоги. Підсумковий рахунок 72:47.

У третій грі БК «Ужбаскет» зусиллями Олександра Трашевського та Костянтина Ножова впевнено переграли БК «Хуст» 70:39.

Дуже цікавою видалась гра між БК «Тиса» (Виноградів) та БК «Мукачівські ведмеді». Постійно змінювався лідер, запекла боротьба точилась на кожному метрі ігрового майданчику і лише в овертаймі виноградівці зуміли дотиснути суперників. Підсумковий рахунок 50:46 в ОТ.

Далі ЗОДЮСШ-2, де грають юнаки 2001-2003 року народження досить довго боролись на рівних з БК «Ужгород», молоді ужгородці нав’язали суперникам агресивний захист, застосовували зонний пресинг і вже після третьої чверті рахунок був 42:42 і тільки в останній чверті БК «Ужгород» зібрався і дотиснув ЗОДЮСШ. У підсумку 76:54.

В останній зустрічі ігрового дня ЗОДЮШ-УжНУ м.Ужгород досить впевнено обіграв «Мукачівських ведмедів» з рахунком 92:49.

Наступний тур відбудеться 6 листопада в Мукачеві.