Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Порошенко підписав указ про святкування Дня гідності і свободи

Порошенко підписав указ про святкування Дня гідності і свободи


7-10-2016, 13:45 День гідності і свободи відзначається 21 листопада Президент України Петро Порошенко підписав указ про святкування Дня гідності і свободи в 2016 році.

Порошенко підписав указ про святкування Дня гідності і свободи


Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

“Указ спрямований на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, День гідності і свободи відзначається 21 листопада. Також Порошенко доручив Кабінету міністрів України створити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в 2016 році Дня гідності і свободи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вихідні дні у жовтні 2016 року в Україні в середині місяця триватимуть довше від звичайного. Затяжний вікенд розпочнеться у п’ятницю – 14 числа, коли країна буде відзначати День захисника України.

Джерело
Вернуться назад