Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 7 жовтня

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 7 жовтня


7-10-2016, 12:10 У місті продовжують готувати дороги до асфальтування, міняють бордюри і викладають тротуари. Також сьогодні заплановано відремонтувати світлофор на перехресті вулиць Перемоги-Грушевського

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 7 жовтня


Сьогодні в Ужгороді працівники комунального підприємства КШЕП продовжують готувати до асфальтування вулиці Станційну, Підградську, Анкудінова. На перехресті вулиць Перемоги-Грушевського комунальники ремонтуватимуть світлофор. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Знімають фрезою старий асфальт на вулиці Польовій, готують дорогу до асфальтування. Такі ж роботи завершують на вулиці Перемоги, зокрема, поруч із вулицею Новака.

Продовжують роботи з капітального ремонту – міняють бордюри, викладають тротуари – на внутрішньоквартальній території біля будинку №74 на вулиці Тлехаса.

«Закарпателектробуд» сьогодні ремонтує трансформаторну підстанцію на Минайській №7 та відновлює лінію вуличного освітлення на вулицях Шевченка, Толстого.

Працівники підприємства «УжАгромікс» продовжують підстригати живопліт, прибирають сквери по місту.
Вернуться назад