Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Стали відомі дати продовження розведення військ на Донбасі

Стали відомі дати продовження розведення військ на Донбасі


5-10-2016, 20:10
Стали відомі дати продовження розведення військ на Донбасі
Реалізацію рішення про зони безпеки на Донбасі продовжать до 9 жовтня, але за умови відсутності обстрілів. Про це повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарина Оліфер після засідання у Мінську.

Ключове питання сьогоднішнього порядку денного Тристоронньої контактної групи – порушення режиму припинення вогню. Представники ОРДЛО продовжують обстріли, в тому числі, і на ділянках, де має відбутися розведення сил і засобів – Станиці Луганській і Петровському, – написала Оліфер у Facebook.

Вона наголосила, що обстріли відбуваються вночі, коли ситуацію не контролює СММ ОБСЄ. При цьому Україна послідовно виконує взяті на себе зобов'язання щодо виконання всього комплексу мінських домовленостей.

"Саме тому реалізація Рамкового рішення буде продовжена: 7 жовтня відведення відбуватиметься у Петровському, а 9 жовтня – у Станиці Луганській. Особливо наголошую: відвід відбудеться тільки за умови відсутності обстрілів, одночасному відведенні з протилежного боку і під контролем СММ ОБСЄ", – заявила Оліфер.

Як відомо, 21 вересня у Мінську учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про розведення військ на трьох ділянках в зоні АТО.

Водночас громадські організації Донбасу написали колективне звернення до Президента України Петра Порошенка та закликали не відводити війська.

Джерело
Вернуться назад