Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > День художника в Ужгороді відзначать на двох виставкових локаціях

День художника в Ужгороді відзначать на двох виставкових локаціях


5-10-2016, 18:58
День художника в Ужгороді відзначать на двох виставкових локаціях
Експозицію "Осінь-2016" в обласному центрі Закарпаття презентують вже 7 жовтня, напередодні свята митців, яке відбудеться в неділю, 9 жовтня. Про це повідомляють в управлінні культури Закарпатської ОДА.

Виставка паралельно розгорнеться у галереї "Ужгород" (графіка, декоративно-прикладне мистецтво) та Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая (живопис, скульптура). В останньому відбудуться і урочистості з нагоди свята – початок о 16.00.

Відзначати День художника в такий спосіб – звичай. Особливістю виставки є те, що участь у ній беруть митці, які належать до різних поколінь і різних мистецьких об’єднань (або й до жодного), працюють в різних видах, жанрах, стилях образотворчості та роботи яких були відібрані для виставки знаними професійними художниками з активу обласного осередку НСХУ.

Примітно, що до цьогорічного вернісажу долучаться 125 митців із усіх районів Закарпаття.

Окрім презентації художниками нових творчих здобутків одне одному та поціновувачам прекрасного, з експонатами знайомитиметься також відбіркова конкурсна комісія із присудження обласної премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі в галузі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, переможців якої, традиційно, визначать за підсумками року.

День художника в Ужгороді відзначать на двох виставкових локаціях

Вернуться назад