Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті небайдужі громадяни допомогли спіймати неповнолітніх з наркотиками

На Закарпатті небайдужі громадяни допомогли спіймати неповнолітніх з наркотиками


5-10-2016, 12:14 В 17-річного учня поліцейські знайшли три паперові згортки з розфасованою марихуаною, а в його молодшого спільника вилучили телескопічний кийок.

На Закарпатті небайдужі громадяни допомогли спіймати неповнолітніх з наркотиками


До Виноградівської поліції надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про те, що двоє хлопців займаються збутом наркотиків.

Працівники поліції розшукали даних молодиків та зупинили їх для перевірки отриманої інформації. Обидва хлопці неповнолітні – одному 17, другому 16 років. Навчаються в одному з місцевих навчальних закладів.

Юнаків привезли в кабінет директора навчального закладу, де вони вчаться. Там у рюкзаку старшого хлопця правоохоронці виявили близько 5 грамів марихуани, розфасовану в 3 паперові згортки. А в молодшого – телескопічний кийок.

Вилучені речі направлено на експертизу. За даним фактом поліція проводить розслідування, повідомив відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад