Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > В атріумі Закарпатської ОДА лунала класична фортепіанна музика (ВІДЕО)

В атріумі Закарпатської ОДА лунала класична фортепіанна музика (ВІДЕО)


4-10-2016, 19:43 Фойє, або ж атріум, будівлі облдержадміністрації щодалі переконливіше повертає собі колишню славу провідної мистецької вітальні краю. Вже звичним явищем тут стали презентації робіт образотворців і фотохудожників не лише Закарпаття, а й інших областей і країн. Також, протягом останніх двох років у будівлі Крупки відбулись і чимало знакових концертів. Не грали тут хіба що на роялі… До сьогодні!
 В атріумі Закарпатської ОДА лунала класична фортепіанна музика (ВІДЕО)

Розкішний білий німець вартістю 137 тисяч гривень обласна влада придбала спеціально для майбутніх заходів в атріумі.
"Метою є одне: щоби долучати, надавати можливість бути учасниками культурно-мистецьких акцій всіх, хто тут працює, хто цікавиться, і, звичайно, відкривати для себе нові форми презентації мистецьких творів — як образотворчого мистецтва, так і, звичайно, музичних.
Це – інструмент німецької фабрики «August Förster» 1980-го року. Він відреставрований – механіка повністю, корпус, все, тобто, надано йому саме такого звучання і виду." - розповіла Вікторія ФРОЛОВА. начальник управління культури Закарпатської ОДА
Почесну місію першою зіграти на оновленому інструменті довірили солістці Закарпатської обласної філармонії, народній артистці України Етеллі Чуприк.
Перший, майже годинний концерт рояль витримав гідно, тож новій традиції – вечорам класичної фортепіанної музики в атріумі – бути. За словами організаторів, подальші знайомства мешканців та гостей Закарпаття зі скарбами світової класики проводитимуть не тільки з представницькою і просвітницькою метою, але й задля доброчинства.
Вернуться назад