Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Вартість спожитої електроенергії при освітленні під'їздів та підвалів вивели зі складу квартплати

Вартість спожитої електроенергії при освітленні під'їздів та підвалів вивели зі складу квартплати


28-09-2016, 11:08 На сьогоднішньому засіданні виконкому Ужгородської міськради було внесено зміни до рішення виконкому 2009 року, яким встановлено тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Вартість спожитої електроенергії при освітленні під'їздів та підвалів вивели зі складу квартплати


Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Виконком дозволив вивести зі складу квартплати вартість спожитої електроенергії в місцях загального користування, підвалах та для енергопостачання ліфтів за фактичним споживанням відповідно до діючих тарифів на електроенергію.

Як було поінформовано, порівняно з 2009 роком - коли затверджувалися діючі сьогодні тарифи - вартість електроенергії зросла у 6 разів. Розмір квартплати натомість залишався незмінним.

Проект рішення виконкому, за який проголосували сьогодні, дозволить ЖРЕРам та обслуговуючим компаніям отримувати від мешканців будинків кошти за фактично спожиту електроенергію при освітленні під'їздів чи підвалів.

Разом із тим, члени виконкому дали протокольне доручення Департаменту міського господарства міської ради перевірити технічний стан існуючих електромереж, які знаходяться на балансі у ЖРЕРів.
Вернуться назад