Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Закарпатські прикордонники виявили автівки з підробленими документами

Закарпатські прикордонники виявили автівки з підробленими документами


26-09-2016, 16:40 Двом випадкам незаконного ввезення автомобілів завадили прикордонники Чопського загону.

Закарпатські прикордонники виявили автівки з підробленими документами


Так, у першому випадку, через пункт пропуску «Тиса» на легковому автомобілі «Пежо» прямував наш співвітчизник. Проте під час проходження чоловіком прикордонно-митного контролю у правоохоронців виникли сумніви. Відтак, було прийнято рішення про проведення поглибленої перевірки. Як результат, правоохоронці встановили, що доручення на право користування автомобілем, яке пред’явив українець, підроблене.

У другому випадку у пункт пропуску «Ужгород» прибув автомобіль «Форд Ескорт» під керуванням ще одного громадянина України. Однак під час візуального огляду транспортного засобу у прикордонників виникла підозра щодо внесення змін в номерні агрегати транспортного засобу. В ході поглибленого огляду було встановлено, що в номерне позначення кузова автомобіля внесено зміни шляхом вварення пластини з іншим кодом.

Наразі обидва транспортні засоби вилучено встановленим порядком та оцінено на загальну суму понад 60 тис. гривень. На правопорушників складені відповідні процесуальні документи, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Вернуться назад