Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На кількох вулицях Ужгорода продовжують активні ремонти

На кількох вулицях Ужгорода продовжують активні ремонти


20-09-2016, 18:45
На кількох вулицях Ужгорода продовжують активні ремонти
Сьогодні, 20 вересня, на дорогах обласного центру Закарпаття продовжували ремонтні роботи. Тротуари викладали на вулиці Перемоги, а асфальтним покриттям вкрили вулицю Болотинську.

Покращення торкнеться й вулиць Сидоряка та Глінки. Також виконували роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальної території будинків 74-76 на Техаса.

Працівники комунального підприємства КШЕП продовжували готувати до асфальтування внутрішньоквартальні території вулиць Щедріна, Косовського, косили зелені зони на вулицях мікрорайону Дравці. Вночі магістральні вулиці міста мили дві поливо-мийні машини.

«УжАгромікс» сьогодні косить набережні Київську та займається посадкою квітів на території «Совиного гнізда».

Працівники «Закарпателектробуду» проводили ремонт трансформаторної підстанції за адресою Минайська №11, міняли лампи та відновлювали лінію вуличного освітлення на вулиці Заньковецької. Продовжуються роботи з освітлення стел – на в’їзді в Ужгород з боку Минаю та на вулиці Собранецькій з боку українсько-словацького кордону.

Джерело
Вернуться назад