Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Українці з 1 жовтня не зможуть продовжити дію закордонного паспорта

Українці з 1 жовтня не зможуть продовжити дію закордонного паспорта


15-09-2016, 20:37 Українці з 1 жовтня не зможуть продовжити дію закордонного паспортаВерховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України".

Ним внесено зміни до Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» та Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», - інформує ТСН.
.

"Згадані зміни набувають чинності 1 жовтня 2016 року і передбачають скасування можливості продовження терміну дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон (так званих закордонних паспортів), - йдеться у повідомленні. - Відтак з 1 жовтня 2016 року закордонні паспорти не продовжуватимуться!"

Натомість у разі закінчення терміну дії закордонного паспорту слід оформити новий паспортний документ.

У разі необхідності термінового виїзду з України Генконсульство може оформити Вам посвідчення особи на повернення в Україну. Закордонні паспорти, термін дії яких було вже продовжено, залишатимуться дійсними упродовж терміну, на який їх було продовжено.
Вернуться назад