Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Закарпатські кікбоксери представлять область на Чемпіонаті України (ВІДЕО)

Закарпатські кікбоксери представлять область на Чемпіонаті України (ВІДЕО)


2-09-2016, 19:29
Закарпатські кікбоксери представлять область на Чемпіонаті України (ВІДЕО)
У Федерації кікбоксингу Закарпаття стартує новий сезон. Влітку провели кілька зборів як на території краю, так в Словаччині. Регулярні тренування зараз відновлюють. А вже незабаром кікбоксери Закарпаття спробують свої сили на на Чемпіонаті України, що буде відбірковим до збірної держави.

Єдиною представницею області у дорослій збірній України з кікбоксингу є Поліна Мухлиніна. Дівчина стаціонарно навчається у Пряшеві, але регулярно захищає честь Закарпаття на Всеукраїнських та міжнародних стартах. Поліна є діючою чемпіонкою України та першим номером у своїй ваговій категорії у національній збірній.

Поліна Мухлініна, спортсменка, повідомила:

"Раніше виступала у двох видах – лайт-контакт і пойт-файтинг, зараз більше акцент на лайт-контакт, у ваговій категорії до 55 кілограмів. Був Кубок України в Івано-Франківську – це був відбір у збірну України. У кожному виді було по 5 суперниць. В обох видах я виграла перше місце, а потім весною був Чемпіонат України, серед дорослих і студентів, там також у двох видах виграла перше місце".

8-11 вересня дівчата виступатимуть на Чемпіонаті України у Черкасах, а уже у жовтні Поліна Мухлиніна захищатиме жовто-блакитні кольори збірної на Європейському чемпіонаті, який триватиме у Словенії.

Також спортсменка додала: "Буде Чемпіонат України, на якому обов’язково треба бути, буде відбуватися підготовка до Чемпіонату Європи, який відбудеться у Словенії. Буде другий етап зборів у Городку, а після нього вирушаємо на Європу".

Разом із Чемпіонкою України федерація кікбоксингу Закарпаття також запрошує охочих долучатися до тренувань. Приймають дітей від 6 років. Додаткову інформацію можна отримати у спорткомлексі «Іппон» в Ужгороді.


Вернуться назад