Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > За сепаратиську промову мешканець Закарпаття може сісти на 10 років

За сепаратиську промову мешканець Закарпаття може сісти на 10 років


30-08-2016, 07:49
За сепаратиську промову мешканець Закарпаття може сісти на 10 років


Генеральна прокуратура України повідомила про резонансний випадок, що мав місце у Закарпатській області.

За повідомленням ГПУ, прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який у Мукачеві закликав "від’єднати території Закарпатської області від України".

Закарпатець виступив з промовою 15 березня біля обеліску жертвам угорської революції 1848-1849 років.Там проходив мітинг, присвячений річниці угорської революції.

Чоловік закликав змінити адміністративно-територіальний устрій країни, від’єднати територію Закарпатської області від України, яка за його словами, була незаконно до неї приєднана, розповіли в ГПУ.

"Він намагався розпалювати національну ворожнечу, наполягаючи на начебто ворожому ставленні влади до корінного населення Закарпаття", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Проти нього відкрили справу за ч. 2 ст. 110 КК України, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна.
Вернуться назад