Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Світ планує "поблажки" для Росії

Світ планує "поблажки" для Росії


29-07-2016, 18:50
Світ планує "поблажки" для Росії
Росія може звільнитися від частини санкцій уже в наступному році. ЄС втрачає єдність щодо санкцій стосовно Росії, кажуть дипломатично джерела.

Євросоюз може скасувати санкції проти Росії, поширювані на один із секторів, уже в наступному році. Про це пише Reuters, посилаючись на європейських дипломатів, передає Slon.

"Ймовірно, всі санкції відразу не скасують, але може бути прийнято рішення про їхнє скасування в одному із секторів у наступному році", - сказало одне з джерел.

Зазначається, що візит голови Європейської комісії Жан-Клода Юнкера на Петербурзький міжнародний економічний форум був мотивований його стурбованістю, що ЄС втрачає єдність щодо санкцій стосовно Росії.

"Юнкер приїхав, тому що був стурбований тим, що країни-члени Євросоюзу вели переговори з Росією окремо. Він хотів спробувати повернути ініціативу", - наголосив дипломат.

Крім того, кілька дипломатів країн-членів ЄС у Москві заявили агентству, що російська тактика впливу на південні і східні країни Євросоюзу сильно підірвала єдність блоку з питання санкцій.

"Росія постійно намагається знайти спосіб обійти санкції, орієнтуючись на країни, які мають найбільш м'яку позицію в цьому питанні", - сказав співрозмовник агентства.

Джерело
Вернуться назад