Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > До уваги водіїв: в Ужгороді буде ускладнено рух

До уваги водіїв: в Ужгороді буде ускладнено рух


29-07-2016, 10:22 Міський Водоканал повідомив про проведення аварійно-ремонтних робіт

До уваги водіїв: в Ужгороді буде ускладнено рух


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода» повідомила, що бригадою дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-ремонтні роботи на стику вулиць Перемоги та Володимирської.

В зв’язку з цим, тимчасово, на період проведення робіт, буде ускладнено автомобільний рух на ділянці автошляху в місці проведення робіт.

Прохання до автоводіїв, бути уважними проїжджаючи повз огородження на місці проведення ремонтних робіт. Обмеження дорожнього руху будуть зняті одразу ж по завершенню робіт.

Також проводяться аварійно-ремонтні роботи по вулиці Джамбула, в районі будинків №№113-115. В ході діагностування причин аварії, було виявлено, що витік стався на водогоні діаметром 600 мм. На жаль, ліквідація аварії під тиском водопостачання, в даному випадку виявилась неможливою.

В зв’язку з цим, тимчасово, до ліквідації аварії, призупинено роботу одного з насосів водозабору “Минай” і, відповідно, понижено тиск водопостачання району. Його буде відновлено одразу ж після виконання робіт по ліквідації аварії, що плануєься не пізніше ніж до обіду.
Вернуться назад