Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Висновки експертів про ситуацію в Туреччині

Висновки експертів про ситуацію в Туреччині


20-07-2016, 08:17
Висновки експертів про ситуацію в Туреччині
Світ все більше поглинає негатив і розраховувати на те, що можна перечекати цю динаміку, не варто.

Події в Туреччині, терористичний акт у Ніцці доводять, що світ стає все більш динамічним у негативі і, відповідно, нові й нові проблеми поставатимуть перед різними державами.

Таку думку сайту "24" висловив політичний експерт Євген Магда.

Безпосереднього впливу на ситуацію в Україні спроба перевороту не матиме. Але те, що Ердоган, швидше за все, буде закручувати гайки і втілювати принцип: "горе переможеним", стає очевидним,

– вважає політолог.

У цьому випадку, за його словами, для України не дуже добре, якщо в Чорноморському басейні з’явиться ще одна авторитарна держава.

Нашим політикам треба робити відповідні висновки, не гаяти часу і створювати більш якісну Українську державу. Зокрема, здійснювати реальні зміни, робити конкретні кроки для в побудови сильної держави. А нас парламент пішов на канікули, залишивши державу з багатьма нерозв’язаними проблемами,
– зазначив Магда.

Окрім того, наголосив він, Україні нарешті треба розробити стратегію повернення Криму.

У Чорноморському регіоні Україні насамперед необхідно оприлюднити стратегію повернення Криму, яку вже довго обіцяють, але на державному рівні її так і не показали. Невідомо, чи існує вона в природі. Якщо ми не будемо говорити про Крим, то і весь світ тим більше про це мовчатиме. Навряд чи Туреччина визнає Крим російським, але треба розуміти, що для нас це важливий і показовий момент, – підкреслив Євген Магда.

Джерело
Вернуться назад