Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Веселу компанію з наркотиками затримали патрульні у Мукачеві (ФОТО)

Веселу компанію з наркотиками затримали патрульні у Мукачеві (ФОТО)


13-07-2016, 11:30 Веселу компанію з наркотиками затримали патрульні у Мукачеві (ФОТО)Молоді люди порушували громадський спокій вночі на одній з вулиць міста. У одного з них патрульні виявили незаконну знахідку

Сьогодні, 13 липня, опівночі мукачівські патрульні помітили чотирьох молодих людей, які порушували громадський спокій на вулиці Генерала Петрова.

Крім цього, поведінка чоловіків викликала підозри, тож полісмени вирішили провести їх поверхневу перевірку.

В сумці одного з юнаків вони виявили два поліетиленові пакети з подрібненою речовиною сіро-зеленого кольору зі специфічним запахом. Як повідомив чоловік, знайдену речовину він використовує для власного споживання.

Оскільки в діях 25-річного парубка патрульні вбачали ознаки кримінального злочину, на місце викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила пакети з речовиною невідомого походження в присутності понятих. Справою займаються слідчі.

За незаконне виготовлення, придбання, зберігання чи перевезення наркотичних засобів та їх аналогів наступає відповідальність відповідно до Кримінального кодексу України, яка карається обмеженням волі на строк до трьох років, нагадують в УПП Ужгорода та Мукачева.

Веселу компанію з наркотиками затримали патрульні у Мукачеві (ФОТО)
Веселу компанію з наркотиками затримали патрульні у Мукачеві (ФОТО)

Вернуться назад