Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Трагічні смерті на Закарпатті: загинули двоє дітей

Трагічні смерті на Закарпатті: загинули двоє дітей


25-06-2016, 10:37 За останню добу у водоймах краю втопилися двоє неповнолітніх

Трагічні смерті на Закарпатті: загинули двоє дітей


Трагедії сталися вчора на водоймах у с.Дийда Берегівського району і на річці Тересва на Тячівщині, інформує відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

Два випадки утоплення дітей зареєстровано в області за минулу добу. В с.Дийда Берегівського району на відомому озері відпочивав з батьками 11-річний хлопчик із м.Берегова. Дитина пішла купатися й зникла під водою. Невдовзі хлопця витягнули з води в непритомному стані. «Швидка» доставила дитину в реанімацію, але попри всі зусилля лікарів юний берегівець помер.

Інша трагедія на воді сталася в с.Тересва Тячівського району. Тут у річці виявили тіло утопленика – 18-річного жителя с.Бедевлі. Як з’ясувалося, потерпілий хворів на епілепсію й, вочевидь, втонув під час раптового нападу хвороби.

Поліція застерігає краян, аби дотримувалися заходів безпеки під час відпочинку на воді. Шановні батьки, не відпускайте купатись без нагляду своїх дітей!
Вернуться назад