Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > В Україні стартував вибір міста, який прийме "Євробачення-2017"

В Україні стартував вибір міста, який прийме "Євробачення-2017"


24-06-2016, 15:18 У п'ятницю, 24 червня, стартував відбір українського міста, в якому відбудеться міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2017".

В Україні стартував вибір міста, який прийме "Євробачення-2017"


Про це оголосить глава Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу "Євробачення" у 2017 році Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів України, передає "Обозреватель".

За попередніми даними, на проведення музичного змагання претендують п'ять міст - Київ, Львів, Одеса, Дніпро і Херсон.

До слова, раніше міністр культури Євген Нищук висловив упевненість, що саме Київ прекрасно впорається з проведенням "Євробачення" в наступному році.

"На сьогодні Київ, як нам здається, найбільш підготовлений у цьому плані. Найближчим часом Україна отримає пакет документів з основними умовами проведення конкурсу, тоді буде зрозуміліше що і до чого, - каже Нищук. - Судячи з масштабів шоу, яке я побачив на "Глобен Арені", логістично найбільше для проведення "Євробачення" в Україні підходить київський НСК "Олімпійський".
Вернуться назад