Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Краса врятує світ: закарпатські красуні запрошують на благодійний вечір

Краса врятує світ: закарпатські красуні запрошують на благодійний вечір


22-06-2016, 19:28
Краса врятує світ: закарпатські красуні запрошують на благодійний вечір


Наступного тижня в передмісті Ужгорода відбудеться унікальний захід. Організовують благодійний вечір закарпатські красуні – відомі моделі, серед яких і учасниця Міс України Діана Переста.

Як розповідають організатори ідея виникла після відвідання медзакладу для онкохворих дітей в Мукачево. Відділення вкрай потребує не тільки спеціальних медичних приладів, але й елементарного обладнання для підігріву води.

Саме тому, кошти, зібрані в ході проведення заходу, підуть на вирішення нагальних проблем обласного онкологічного відділення для дітей.

Краса врятує світ: закарпатські красуні запрошують на благодійний вечір


У програмі показ вишуканого одягу від місцевих дизайнерів та елітних бутиків, приємна музика, живе спілкування, пісочна анімація, шоу від ілюзіоніста та благодійний аукціон, серед лотів ексклюзивні прикраси, витвори мистецтва, дизайнерський одяг, аксесуари, відпочинок в Карпатах і т.д. Протягом вечора для гостей працюватимуть відомі фотографи Володимир Твердохліб та Андрій Акатьєв.

Окрім того, на заході кожен гість має можливість виграти в лотереї вечері в елітних ресторанах, сертифікати на фотозйомку, абонемент в спортзал, сертифікати на знижку різних послуг і багато іншого.

В кінці заходу на вас чекає фуршет.

Краса врятує світ: закарпатські красуні запрошують на благодійний вечірЯк розповіла одна з організаторів вечора Діана Молнар це буде цікава та корисна подія для кожного:

«Ці дітки дійсно потребують допомоги. Їх лікування - це надзвичайно важкий процес, але, нажаль, держава в повній мірі не здатна забезпечити у закладі комфортні умови. І тому в межах наших можливостей, разом з місцевими дизайнерами та майстрами, вирішили провести такий цікавий благодійний вечір, який буде цікавим та корисним для кожного »


Отож усіх бажаючих закарпатські красуні запрошують 28 червня о 19.00 до Гостинного двору «Чарда», де й відбудеться благодійний вечір.

Інформація та бронювання запрошень за тел. 0660937247

Краса врятує світ: закарпатські красуні запрошують на благодійний вечір

Вернуться назад