Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Ми платимо кров’ю за спокій Європи, — Савченко виступила на сесії ПАРЄ

Ми платимо кров’ю за спокій Європи, — Савченко виступила на сесії ПАРЄ


20-06-2016, 14:32 Український депутат Надія Савченко вперше виступила на сесії ПАРЄ. Член української делегації заявила, що її помилування — це не є кроком на зустріч з боку Володимира Путіна.

Ми платимо кров’ю за спокій Європи, — Савченко виступила на сесії ПАРЄ


"Помилувавши мене Путін лише показував свою зверхність. Я була викраденою. Це порушення прав людини і за це треба відповідати у Європейському суді", — заявила Савченко.

Вона також наголосила, що саме Україна зараз платить велику ціну за спокій у цілій Європі, тому українці чекають чітких послідовних кроків з боку європейських країн.

"Зараз Україна стоїть на передовому рубежі вогню. Ми платимо за спокій Європи і мир у своїй країні кров’ю і життями своїх людей", — наголосила український нардеп.

Нагадаємо, сьогодні Савченко зробила свій перший візит на засідання ПАРЄ. Члени Парламентської асамблеї Ради Європи зустріли українського депутата гучними оплесками. Колеги українки навіть піднялись з місць, щоб привітати Савченко, а вона ввічливо вклонилась.

Джерело
Вернуться назад