Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > У мальовничому закарпатському селі стартував Фестиваль ріплянки (ВІДЕО)

У мальовничому закарпатському селі стартував Фестиваль ріплянки (ВІДЕО)


18-06-2016, 20:28 Сьогодні на Міжгірщині стартував "Фестиваль ріпляник" котрий відкрився о 12.00.
У мальовничому закарпатському селі стартував Фестиваль ріплянки (ВІДЕО)

На території музейного комплексу "Старе село" зібралися народні кулінари з гірських сіл Міжгірщини, котрі готують для туристів страви з картоплі. Всі гроші, зібрані від оренди торгових місць та додаткових зборів під час фестивалю, організатори свята передадуть закарпатським військовим, котрі служать в зоні АТО.

Там уже дегустували ріплянку та проводили майстер-класи з приготування сиру у Школі вівчарства.

О 14.00 стартувала і розважальна програма: концерт, катання "на кучії" та дрезині, конкурс на найшвидше поїдання ріплянки, перегляд ретро-фільмів про Колочаву тощо.

Закарпатський край відомий своїми фестивалями, адже тут вшановують окремим святом чи не кожний місцевий смаколик )!

Село Колочава, що розташовано у живописній місцевості серед зелених лісів і гаїв теж вирішило не відставати 󾁉󾀼󾁎🌳☘🌞❤

У кожній хаті туй готують смачну ріплянку - до складу якоі входить розварена на пюре картопля («ріпа»- діалект.) та кукурудзяна мука ) подається ця ситна та смачна страва з бринздзею, фріґою на шкварках (розігрітий сир) або ж з грибочками, якими так славетна Верховина…
Ось так...
Фестиваль #ріплянки в Колочаві стартував офіційно стартував. Всім хто на фесті- смачного, а хто не завітав- скажу, що пропустили багато 󾰀󾠣󾇡

Опубликовано Julja Davidova 18 июня 2016 г.

Вернуться назад