Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Поцілили прямо в голову: стали відомі подробиці вбивства поліцейського на Закарпатті

Поцілили прямо в голову: стали відомі подробиці вбивства поліцейського на Закарпатті


17-06-2016, 11:54 Як повідомляв Закарпатський Кореспондент, в результаті нещасного випадку на полюванні загинув майор поліції

Поцілили прямо в голову: стали відомі подробиці вбивства поліцейського на Закарпатті


За інформацією з правоохоронних органів, які були власне на місці подій, усе сталося близько 1 години ночі 17 червня в Ужанського національного природного парку.

За попередньою версією, 2 чоловіка, один екс-полісмен, на пенсії, та наразі депутат райради разом з діючим полісменом пішли на нічне полювання у забороненій для цього зоні. Попередні освідчення підтверджують, що обоє були тверезі. Обоє були оснащені приборами для нічного полювання, включно з приборами нічного бачення та тепловізорами.

Однак, за попередньою інформацією, один з чоловіків почав рухатися не за узгодженою траєкторією, або ж чоловіки непорозумілися: за свідченнями чоловіка, який і застрелив товариша, останній мав рухатися управо, але почав рухатися прямо із стартової точки. У певний момент екс-полісмен і депутат зробив 2 постріли з карабіна, думаючи, що цілить у здобич. Попередньо, жертві поцілили прямо в голову, повідомляє Mukachevo.net.

Полісменів та швидку на місце інциденту викликав сам же винуватець. Порушено справу за фактом вбивства з необережності.

Нагадаємо, що згідно з офіційною інформацією вбитим є Михайло Січка, 45 років, майор поліції, начальник сектору по контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Тим, хто стріляв, - Іван Псяйка, 39 років, депутат Великоберезнянської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, колишній працівник Великоберезнянського райвідлілу міліції, майор на пенсії.

У своєму офіційному повідомленні поліція уточнила, що полювання, на якому було вбито полісмена, здійснювалося фактично на самісінькому українсько-польському кордоні.
Поцілили прямо в голову: стали відомі подробиці вбивства поліцейського на Закарпатті

На фото - вбитий Михайло Січка.

Вернуться назад