Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Нові тарифи: в Україні подорожчала холодна вода

Нові тарифи: в Україні подорожчала холодна вода


16-06-2016, 17:08 На черговому засіданні Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, були затверджені нові тарифи на водопостачання та водовідведення.

Нові тарифи: в Україні подорожчала холодна вода


Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, у зв'язку зі збільшенням вартості електроенергії для підприємств, підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення для низки водоканалів України на 5-50%, повідомляє УНІАН.

Відповідні рішення були ухвалені НКРЕКП на черговому засіданні 16 червня.

Своїм рішенням комісія затвердила новий тарифи на водопостачання, зокрема для «Ужгородводоканалу» - на рівні 10,70 грн/ куб. м, а на водовідведення – 5,73 грн/ куб. м; для водоканалу Нікополя – тариф на водопостачання на рівні 6,29 грн/куб. м та водовідведення – 10,40 грн/куб. м.

Обґрунтовуючи зростання тарифів, представник «Київводоканалу» заявив, що частка витрат на зростаючу в ціні електроенергію становить 35% до вартості послуги водопостачання.
Вернуться назад