Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Знайти роботу в Ужгороді найважче в Україні (КАРТА)

Знайти роботу в Ужгороді найважче в Україні (КАРТА)


16-06-2016, 09:46
Знайти роботу в Ужгороді найважче в Україні (КАРТА)


Обласний центр Закарпаття потрапив до аутсайдерів у рейтингу по важкості пошуку роботи. Про це свідчить дослідження фахівців Work.ua

Серед великих українських міст найпростіше знайти роботу в Києві. Адже саме в столиці зосереджені офіси крупних компаній та державні відомства, а тому й вибір вакансій найбільший. На другому місці – Дніпро. Вакансії тут з'являються частіше, аніж в інших містах.

Знайти роботу в Ужгороді найважче в Україні (КАРТА)


У Чернігові вакансій вчетверо менше, ніж в Києві. Недалеко пішли і Суми. Незважаючи на туристичний і торговий потенціал регіонів, в Чернівцях і Ужгороді знайти роботу важче, ніж в сусідніх обласних центрах.

Наявність робочих місць – важливий фактор успішності будь-якого міста, адже якщо можна знайти роботу вдома, велика частина людей не виїжджатиме до Києва або інших великих міст. У розвинених країнах крім столиці є й інші промислові, наукові та культурні центри – наприклад, Мюнхен і Гамбург в Німеччині, Нью-Йорк і Бостон в США. Це дозволяє уникнути перенаселення столиці і появи "депресивних" регіонів. В Україні розвиток різних частин країни допоможе ще й знизити еміграцію, адже часто людей за кордон штовхає неможливість знайти роботу.


Вернуться назад