Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Дев'ять здорових звичок, які подовжать твоє життя

Дев'ять здорових звичок, які подовжать твоє життя


11-06-2016, 20:37 Для того, щоб бути здоровим і прожити довше, необхідно лише позбутися шкідливих звичок, які позбавляють повноцінних кількох років життя.

Дев'ять здорових звичок, які подовжать твоє життя


Нещодавнє дослідження показало, що чотири погані звички - куріння, вживання алкоголю, відсутність фізичних вправ, нестача фруктів та овочів в раціоні, скорочує життя на 12 років, передають Факти.

Отже дев'ять звичок, які допоможуть почуватися завжди молодим:

Не переїдай Якщо ти хочеш дожити до 100 років, скорочення кількості їжі на твоїй тарілці може стати хорошою ідеєю. Автор Ден Бюттнер, який вивчає тривалість життя в усьому світі, показав, що японці, які доживають в середньому до 90 років, перестають їсти, коли вони почуваються ситими на 80%.

Вчені університету Сент-Луїса підтвердили, що вживання невеликої кількості продуктів, допомагає старіти повільніше. Під час дослідження 2008 року вони виявили, що надлишок калорій знижує виробництво Т3, гормонів щитовидної залози, що уповільнює метаболізм і прискорює процес старіння.

Регулярно займайся сексом Секс два-три рази на тиждень може додати до трьох років твого життя. Мало того, це допоможе спалити зайві калорії, іноді стільки, скільки зайняли б напружені тренування протягом 30 хвилин. Регулярний секс також може знизити кров'яний тиск, поліпшити сон, підвищити імунітет і захистить твоє серце.

Менше дивися телевізор Тривале "сидіння" перед телевізором може завдати серйозної шкоди твоєму здоров'ю. Дослідження 2010 року показало, що люди, які дивилися телевізор чотири або більше годин на день, мали на 46% більше шансів померти від будь-якої причини, ніж люди, які проводили за тв менш, ніж дві години на день. Кожна додаткова година за телеекраном збільшує загальний ризик смерті на 11% і смерті від серцево-судинних захворювань на 18%.

Не засмагай на сонці Скорочення перебування на сонці може запобігти раку шкіри і допоможе довше вашій шкірі бути більш еластичною і без зморшок. Ніколи не буває занадто рано або занадто пізно, щоб нанести сонцезахисний крем для щоденного догляду за шкірою (SPF 30 або вище). Варто наносити крем не тільки на обличчя, але і на шию і область декольте.

Дружи Дослідження показують, що людина схильна до більшого ризику серцевих захворювань, якщо у неї немає друзів і сім'ї. Самотність може викликати проблеми зі здоров'ям. Тому будь доброзичливим і не забувай, що ти частина суспільства.

Пий у помірних кількостях Жінки, які випивають два або більше напоїв на день, і чоловіки, які випивають три або більше, можуть зіткнутися зі згубними наслідками. Починаючи від збільшення ваги, закінчуючи проблемами в стосунках. У 2010 році дослідження, проведене в журналі Американського коледжу кардіології, довело, що один напій на день для жінок і два для чоловіків є нешкідливими для організму. Але не більше.

Їж фрукти та овочі Близько трьох фруктів та овочів на день потрібно з'їдати, щоб бути здоровим. Вони знижують ризик серцево-судинних захворювань на 76% і навіть можуть відігравати певну роль у зниженні ризику розвитку раку молочної залози.

Займайся спортом Щоденні вправи допоможуть почуватися молодим. У 2008 році дослідження показало, що, наприклад, біг, може додати до чотирьох років до вашого життя, що не дивно, враховуючи позитивний ефект на серце, мозок і обмін речовин. Навіть помірні фізичні навантаження, близько 30 хвилин ходьби щодня, наприклад, можуть знизити ризик серцевих захворювань.

Не кури Відмова від куріння, мабуть, найважливіше, що ти можеш зробити для підтримки здоров'я і підвищення тривалості життя. У дослідженні, опублікованому в Американському журналі охорони здоров'я, довели, що жінки, які кинули курити в 35 років, додали приблизно від шести до восьми років до тривалості свого життя.
Вернуться назад