Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / Головні новини > Гравець молодіжки розповів подробиці матчу з Швецією

Гравець молодіжки розповів подробиці матчу з Швецією

13-11-2014, 09:44 Молодіжна збірна України розпочала відбірний цикл до чемпіонату Європи 2015 року, що проходить цими днями у Ізраїлі, нічиєю з шведами 2:2

У середині першого тайму українці двічі пропустили, тож на перерву йшли у вкрай важкому положенні.
«Після невдалого початку гри психологічно дуже важко зібратися. Суперник був не поступливим і два м’ячі у наших воротах «малювали» не надто приємні перспективи. У перерві тренер дав чітку настанову: додати у другому таймі та виграти матч!» - повідомив Закарпатському кореспонденту гравець молодіжної збірної України, закарпатець Олег Квич (ФК «Скала» Моршин).

Наш земляк вийшов з початку 2-го тайму та провів на полі решту матча.
Вже за 20-ть хвилин другої половини зустрічі підопічні Олександра Головко зрівняли рахунок. Голи на свій рахунок записали Борячук та Зубков. Кульмінаційним моментом матчу було призначення пенальті у ворота шведів, яке через вправність голкіпера, українець Коваленко не зміг реалізувати.

«Після гри тренер подякував за проявлений характер. Могли вигравати та фортуна була на боці шведського голкіпера» - резюмував Олег Квич.

Україна (U-19) – Швеція (U-19) – 2:2

Голи: Борячук, 62, Зубков, 67 – Башир, 30, з пенальті, Ссеванкамбо, 31

В паралельному матчі нашої групи ізраїльтяни виграли у болгар – 2:1 і стали лідерами квартету. 14 листопада Україна зіграє з Болгарією, а 17 поміряється силами зі збірною Ізраїля.