Закарпатський кореспондент > Політика / Останні новини / Головні новини > Стала відома вся правда про вибори в раду. Читати всім...

Стала відома вся правда про вибори в раду. Читати всім...


6-11-2014, 09:51 Стала відома вся правда про вибори в раду. Читати всім...Горват коштував 500 тис. у.о., а Ледида та Ратушняк виявилися технічними кандидатами...
Пристрасті виборчої компанії вже позаду, накал пристрастей пройшов і члени виборчих штабів кандидатів-мажоритарників починають ділиться з «ближніми» своїми технологіями перемоги Роберта Горвата. Від чотирьох джерел ми дізналися багато нюансів цієї виборчої кампанії ...

Виявляється, що перед виборами Олександр Ледида, Сергій Ратушняк і Валерій Пацкан поєднали свої зусилля для перемоги свого кандидата Р.Горвата.

Роль Ратушняка зводилася до пошуку і проплати кандидатів-однофамільців Василя Ковача та озвучення звинувачень в підкупі виборців на його користь. Водночас Ратушняк зобов'язувався купити в Ужгороді голоси 3000 виборців на користь Горвата.

Роль Ледиди полягала в тому, що екс-губернатор мав забрати якомога більше голосів у В.Ковача в Ужгородському районі, в т.ч. і за допомогою купівлі 5000 голосів виборців для Горвата.

В.Пацкан мав забезпечити гарантії від Кличка спонсорам Р.Горвата на 500000 доларів і забезпечити його висунення від Блоку Порошенко.

Весь план в цілому вдався ... Подробиці про методи і діючих осіб, які здійснили перемогу Горвата ми повідомимо в наступному матеріалі.

Закарпатський кореспондент
Вернуться назад